Sendika Divan Toplantısı

Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube olarak Afyon’da yapılan Divan Toplantısı ile ilgili sendika sitemizde ve basınımızda yer alan haber:

Haberin linki:

AFYON ZAFER : Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı

AFYON HABER : Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyon’da yapıldı

AFYON03 HABER : Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyon’da yapıldı

ENERJİ BİR-SEN : Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyonkarahisar’da gerçekleştirildi

 

Haberin metni:

Enerji Bir-Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyon’da yapıldı

Kütahya, Eskişehir, Afyon ve Uşak illerindeki TEİAŞ, Eti Maden, TKİ, DSİ, Bilim Sanayi İl Müdürlükleri ve Şeker Fabrikaları’nda çalışan kamu görevlilerini temsil eden yetkili sendika Enerji Bir-Sen, Dumlupınar Şube Yönetim Kurulu divan toplantısını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdi.

2016-2017 3.Dönem Toplu Sözleşme’nin istişare edildiği toplantıda, şubeye bağlı iş yerlerinde çalışanların mali, özlük ve sosyal haklarıyla ilgili yaşanan sorunlar ve bunların çözüme kavuşturulması ile ilgili çalışmalar ele alındı.

Afyonkarahisar İl Temsilciliği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Dumlupınar Şube Başkanı Mustafa Sağdıç, şube yönetiminden Ramazan Karaçor (Afyon), Turgay Özbay (Uşak), Serkan Can (Kütahya), Zülküf Altınöz (Eskişehir), Erdoğan Gümüşay (Kütahya) ve Faruk Arslan (Eskişehir)’ın yanı sıra Afyonkarahisar İl Temsilciliği’nden İl Başkan Vekili Seyhun Sertan Yücekaş ve il yönetiminden Nurullah Özen ve H.Hüseyin Çilikiz katıldı.

Şube Başkanı Sağdıç; “Verimli bir toplu sözleşme süreci geçirdik. Bu sözleşme ile hem mali hem de sosyal anlamda önemli kazanımlar elde edildi. Bundan sonraki süreçte elde edilen kazanımların sendikamıza bağlı iş yerlerinde tatbiki ve takibi için gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

Afyonkarahisar İl Başkanı Ramazan Karaçor ise; “Divan toplantımıza katılan tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Toplu sözleşme kazanımlarının tüm üyelerimize ve kamu çalışanlarına hayırlı olmasını dilerim. Ayrıca memleketimizin üzerindeki terör belasının tez zamanda nihayet bulmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Toplantının ardından Tarihi Taş Medrese, Sultan Divani Mevlevihane Müzesi, Millet Hamamı, Ulu Camii ve Akarçay Kültür Parkı ziyaret edilerek ilimizin tarihi ve kültürel güzellikleri tanıtıldı.

 

Enerji Bir Sen Dumlupınar Şube Divan Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı ENERJİ BİR-SEN DUMLUPINAR ŞUBE DİVAN TOPLANTISI AFYON’DA YAPILDI » AFYONHABER Afyonhaber 03haber Afyonkarahisar Haber Gazete Haberler

 

Basında yer alan diğer haberler:

[catlist name=medya-haber]

Sitede yer alan diğer haberler:

[catlist name=site-haber]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir