Sendika Başkanlarından Afyon Şeker Fabrikası’na Ziyaret

Afyonkarahisar Enerji Bir-Sen, Ulaştırma Memur-Sen ve Genç Memur-Sen İl Temsilcileri Afyon Şeker Fabrikası Abdullah Necli’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Enerji Bir-Sen İl Başkanı Ramazan Karaçor, İl Başkan Vekili Seyhun Sertan Yücekaş, Ulaştırma Memur-Sen İl Başkanı H.İbrahim Korkmaz ve Genç Memur-Sen İl Başkanı Hüseyin Karaşahin hazır bulundu.

Sendika heyeti Afyon Şeker Fabrikası Müdürü Abdullah Necli’ye yeni görev yerinin hayırlı olması ve 2017/2018 kampanya döneminin kazasız bir şekilde tamamlanması, bölge halkına ve ülkemize faydalı olması dileklerini iletti. Afyon Şeker Fabrikası Müdürü Abdullah Necli ise Memur Sen heyetine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, fabrikadaki çalışmalar ve 2017/2018 kampanya dönemi ile ilgili bilgiler aktardı.

Sendika temsilcileri daha sonra Ziraat Müdürü Halil İbrahim Havaslı’yı ziyaret ederek yeni görev yerinin ve pancar alımının çiftçiye, işçiye, memura ve esnafa hayırlı olması dileklerini iletti. Halil İbrahim Havaslı da ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kendisinin de Afyonlu olduğunu ve Afyonkarahisar’a hizmet etmekten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Ardından sendika üyeleriyle görüşen heyetin, yeni toplu sözleşme ve kazanımlar hakkında üyelere bilgi aktarması ve istişarelerle ziyaret son buldu.

https://www.afyonzafer.net/afyonkarahisar/sendika-baskanlarindan-afyon-seker-fabrikasi-na-ziyaret-h38972.html

https://afyontime.com/3-sendika-seker-fabrikasini-ziyaret-etti/33506/

http://www.afyonkenthaber.com/haber-afyon-seker-fabrikasi-na-ziyaret-9686.html

http://www.afyonanahaber.com.tr/sendikalardan-seker-fabrikasina-ziyaret-20622h.htm

http://www.afyonkarahisar.com.tr/haber-70139-necli%E2%80%99yi_ziyaret_ettiler.html

http://www.afyonmansethaber.com/haber/guncel/seker-fabrikasina-ziyaret/17666.html

https://www.afyon03haber.com/sendika-temsilcileri-seker-fabrikasini-ziyaret-etti.html

http://www.afyonyerelbasin.com/sendikalardan-seker-fabrikasina-ziyaret-16481.html

http://www.afyonbuyuksehir.com/haber/afyon-gundemi/enerji-bir-sen-ulastirma-memur-sen-ve-genc-memur-senden-afyon-seker-fabrikasina-ziyaret/5338.html

http://www.gazete3.com.tr/index.php/enerji-bir-senden-seker-fabrikasina-ziyaret/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir