AKSAM 1. İstişare Kurulu Toplantısı

AKSAM 1. İstişare Kurulu Toplantısı, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AKSAM Yön. Kur. Başkanı İbrahim Alimoğlu, AKSAM Genel Koordinatörü Burhan Kul, AKÜ Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç.Dr. Uğur Türkmen, akademisyenler, AKSAM eğitmenleri ve çalışanlarının katılımlarıyla dün (16 Ağustos Pazar) İkbal Termal Otel’de gerçekleşti.

AKSAM Koordinatörü Burhan Kul tarafından, geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinlikler ve mali tablolara ilişkin bilgiler ile 2015-2016 için planlanan etkinlikler ve eğitimlerin slayt eşliğinde sunumuyla başlayan toplantıda söz konusu etkinlik ve eğitimlerle yaklaşık 12500 kişiye ulaşıldığı belirtildi.

Sonrasında toplantı gündemini oluşturan konuların maddeler halinde ele alınarak devam ettiği toplantıda, karşılaşılan genel sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı. Yapılan etkinliklere halkın ilgisi ve katılım düzeyinin artırılması gibi konularda görüş alış verişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise, AKSAM’ın şehrimize kültür ve sanat adına yaptığı katkıların yadsınamaz olduğunu, belediye olarak bugüne kadar bu çalışmalara destek verdiklerini, bundan sonra da desteklerinin devam edeceğini, bir şehrin gelişmesi için kültür ve sanatın önemli olduğunu belirterek AKSAM’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Toplantıda, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Konservatuvar Hocalarından Dr. Uğur Türkmen, İkbal Termal Otel Sahibi ve İş Adamı Salim Pancar ve Afyonkarahisar Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Abdullah Cemal Tola’ya çalışmalarından ve desteklerinden dolayı plaket takdimi yapıldı.

AKSAM’ın kültür ve sanat alanında Afyonkarahisar’daki tek sivil kuruluş olduğu belirtilen toplantının ardından katılımcılar akşam yemeğine geçerek toplantıya son verildi.

 

Basında yer alan diğer haberler:

[catlist name=medya-haber]

Sitede yer alan diğer haberler:

[catlist name=site-haber]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir