Risus Sanat, “Renkli Gönüller”in Konuğu Oldu

Risus Sanat, Kanal 3 ekranlarında yayınlanacak olan Renkli Gönüller programının konuğu oldu.

Afyon’un sevilen çifti Avukat Nilgün Seçen ve Doktor Mustafa Seçen’in Kanal 3 ekranlarında birlikte sundukları Renkli Gönüller programının bu haftaki konukları şehrin başarılı tiyatro ekibi Risus Sanat oldu.

Risus Sanat’ın başarılı yönetmeni ve oyuncularının katıldığı programda, programın adına yaraşır şekilde renkli sohbetler yapıldı. Yönetmen Seyhun Sertan ve tiyatro sanatçıları Onur Yalçın, Mehmet Yetere, Faruk Kılınç, Orhan Bayrakçeken ve Aysan Soylu ile tiyatro ve sanat içerikli sohbette tiyatroya nasıl başladıkları, nasıl bir araya geldikleri ve bugüne kadar neler yaptıkları gibi konular konuşuldu.

Kanal 3 yönetimi ve Seçen çiftine teşekkür eden Seyhun Sertan, bir sivil toplum kuruluşu olduklarını ve tamamen gönüllülük esasıyla faaliyette bulunduklarını, imkanları dahilinde bir şeyler yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Programa Nilgün Seçen, Mustafa Seçen ve oyuncu Mehmet Yetere’nin söylediği şarkılar ve yönetmen Seyhun Sertan’ın okuduğu şiir ayrı bir renk kattı.

İzleyiciler, Kanal 3 ekranında yayınlanacak olan programı daha sonra Kanal 3’ün web sitesinden de diledikleri zaman izleyebilecekler.

 

http://www.kurtulusgazetesi.com.tr/risus-sanat-ekibi-televizyon-programina-konuk-oldu/138774/

http://www.afyonhaberturk.com/haber-risus-sanat-renkli-gonullerin-konugu-oldu-5375.html

 

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Risus Sanat HÜLLECİ ile perdelerini açıyor!

Risus Sanat HÜLLECİ ile perdelerini açıyor! Afyonkarahisar’ın yerleşik ve düzenli olarak tiyatro oyunları sahneleyen, sivil …

Eleştirel Akıl ve Özgür Düşünceye Sahip Bir Tiyatro Anlayışı Hep Var Olmaya Devam Edecek

Robert Lepage; “Yanabiliriz… Ama aynı zamanda bir şansı da yakalamış oluruz: Şaşırtabilir ve aydınlatabiliriz.” Bugün …

Bir Cevap Yazın