Ana Sayfa Hakkımda

Hakkımda

1981 Malkara/Tekirdağ doğumlu. İlköğrenimini Kütahya ve Sivas’ta, liseyi ise Adana Özel Gönen Lisesinde tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Kamu Yönetimi, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümlerinden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi Kültürel Miras ve Turizm, Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim eğitimlerine devam etmektedir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Aile Danışmanlığı, Selçuk Üniversitesi Yaratıcı Drama, Sivas H.E.M. ve Akşam Sanat Okulu Uygulamalı Tiyatro eğitim ve sertifikaları aldı.

Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Kültür Şube Şefi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Karahisar Gençlik Merkezinde tiyatro eğitmenliği ve kurucusu olduğu Risus Sanat’ta tiyatro yönetmenliği yapmaktadır. Ayrıca Tiyatro Gazetesi Afyonkarahisar temsilcisidir.

 

SERÜVEN

Bilinmez neleri getirir zaman
Bilinmez neleri bitirir zaman

Nerde, ne zaman dünyaya geldim, hangi okula gittim, ne iş yaptım/yapıyorum, nelerle uğraşıyorum ıvır zıvır. Hayata gelmek bizim seçimimiz değildi, kaderimizdi belki; ama hayatta yaptıklarımız da her zaman bizim seçimlerimiz olmadı maalesef..

 

SAVRULMALAR

Savrulduğumuz kadarız
Ne bir eksik ne bir fazla

Ben serüven okumam, özet geç diyenler için bir nevi hikayeden arınmış satır başları. Hayatın bazen meltem rüzgarı bazen de fırtına misali savurduğu yerlerdeki durak noktaları. Evet; savrulduğumuz kadarız, ne bir eksik, ne de bir fazla…

Yorumlara kapalıdır.