HAKKIMDA

1981 Tekirdağ doğumlu. İlköğrenimini Kütahya ve Sivas'ta, liseyi ise Adana Özel Gönen Kolejinde tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Kamu Yönetimi, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümlerinden mezun oldu. Afyon Kocatepe Üniversitesinden Aile Danışmanlığı, Selçuk Üniversitesinden Yaratıcı Drama Liderliği ve Eğitmenliği, Sivas Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulundan Uygulamalı Tiyatro eğitimi ve sertifikaları aldı. Bir kamu kuruluşunda idari şef göreviyle çalışmakta ve memur sendikası Afyonkarahisar il başkan vekilliği görevini yürütmektedir. Kurucu başkanlığını yaptığı dernek bünyesinde tiyatro çalışmaları ve Gençlik Merkezinde tiyatro eğitmenliği yapmaktadır. Aynı zamanda Tiyatro Gazetesi Afyonkarahisar il temsilcisidir.

Bilinmez neleri getirir zaman
Bilinmez neleri bitirir zaman

Nerde, ne zaman dünyaya geldim, hangi okula gittim, ne iş yaptım/yapıyorum, nelerle uğraşıyorum ıvır zıvır. Hayata gelmek bizim seçimimiz değildi, kaderimizdi belki; ama hayatta yaptıklarımız da her zaman bizim seçimlerimiz olmadı maalesef..

Savrulduğumuz kadarız
Fazlası değil

Ben serüven okumam, özet geç diyenler için bir nevi hikayeden arınmış satır başları. Hayatın bazen meltem rüzgarı bazen de fırtına misali savurduğu yerlerdeki durak noktaları. Evet; savrulduğumuz kadarız, ne bir eksik, ne de bir fazla...

seyhun-sertan-blog-yazilari

Blog Yazılarım

seyhun-sertan-haber-duyuru

Haber - Duyuru

seyhun-sertan-video

Videolar